Szkolenie “Skuteczna komunikacja ze studentami”

O komunikacji nigdy za wiele i dlatego już 27 czerwca 2023 r. w godz. 11:00-14:15, sala 1.132 (ul. Dobra 55) zapraszamy na szkolenie poświęcone temu tematowi, które poprowadzi Marta Burzyńska z Centrum Wsparcia Dydaktyki UW.

Podczas szkolenia uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytanie: czym jest skuteczna komunikacja ze studentami i jakie elementy się na nią składają. Ze szczególną uwagą omówione zostaną najczęściej wykorzystywane narzędzia w czasie komunikacji ze studentami: rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, spotkania twarzą w twarz oraz media społecznościowe. Ważną częścią szkolenia będzie również rozszyfrowanie sposobu komunikowania się z osobami działającymi w samorządzie studenckim (zarówno centralnym, jak i jednostkowym). Kiedy i w jakich sytuacjach musimy pytać ich o formalną opinię, a kiedy po prostu warto i dlaczego?

Komunikacja ze studentami nie zawsze jest łatwa. Szkolenie “Skuteczna komunikacja ze studentami” to doskonała okazja, żeby poćwiczyć i wymienić się dobrymi praktykami.

Zapisy: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/enrol/index.php?id=1544

Projekt „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWR. 03.04.00-00-P023/21).