Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Nowe Formy Ewaluacji Kształcenia

Nowe formy ewaluacji kształcenia to moduł, którego celem jest opracowanie i przetestowanie nowego narzędzia do studenckiej oceny zajęć dydaktycznych

Na luty 2023 r. planowane jest rozpoczęcie seminariów, których celem jest zaprezentowanie możliwości i funkcji Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ela.nauka.gov.pl). Seminarium doskonalące kompetencje w zakresie wykorzystania systemu ELA skierowane jest do kadry zarządzającej dydaktyką, nauczycieli akademickich oraz osób organizujących dydaktykę, a także administracji uczelni. Na luty 2023 r. planowane jest rozpoczęcie seminariów, których celem jest zaprezentowanie możliwości i funkcji Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ela.nauka.gov.pl). Seminarium doskonalące kompetencje w zakresie wykorzystania systemu ELA skierowane jest do kadry zarządzającej dydaktyką, nauczycieli akademickich oraz osób organizujących dydaktykę, a także administracji uczelni.

System ELA daje nam także możliwość porównywania ekonomicznych losów absolwentów na przestrzeni lat oraz w kontekście lokalnym i ogólnopolskim.

Rejestracji na seminarium można dokonać za pośrednictwem platformy Kampus-Pracownik (kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl). Seminarium trwa 4 godziny dydaktyczne i odbywa się na terenie Kampusu Głównego UW.

W lutym planowane jest rozpoczęcie cyklu warsztatów z zakresu budowania kultury ewaluacyjnej na uczelni, zaś w marcu rozpoczęcie warsztatów z zakresu budowania kultury ewaluacyjnej na uczelni.

SZKOLENIA

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych – seminarium doskonalące kompetencje w zakresie wykorzystania systemu ELA (ela.nauka.gov.pl) – 6 lutego 2023 r., Auditorium Maximum, sala E, parter, godz. 12.15-15.45

Terminy kolejnych szkoleń: 13.02, 20.02, 27.02, 15.03, 20.03, 22.03

Rejestracja: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=90

 

Koordynator modułu: Marta Chełminiak, pracownik zespołu Pracowni Ewaluacji Kształcenia
Lider merytoryczny modułu: dr hab. Mikołaj Jasiński, koordynator zespołu Pracowni Ewaluacji Kształcenia