Konkurs na nowe kierunki studiów w Priorytetowych Obszarach Badawczych (II stopnia)

1 lutego 2022 r. został otwarty nabór wniosków na dofinansowanie nowych kierunków studiów drugiego stopnia w ramach Działania „III.2.1. Kierunki studiów Priorytetowych Obszarach Badawczych (II stopnia)”, realizowanego w Programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

W konkursie można ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 000. Wnioskodawcą może być rada dydaktyczna albo grupa co najmniej 15 nauczycieli akademickich zatrudnionych na Uniwersytecie Warszawskim jako podstawowym miejscu pracy.

Wnioski o przyznanie dofinansowania można składać do 15 marca 2022 r. na adres: kierunkistudiow.idub@uw.edu.pl.
Szczegółowe informacje o konkursie wraz z Regulaminem Działania znajdują się na stronie: https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/iii-2-1/