Dodatkowy nabór wniosków na projekty doktoranckich szkół letnich

Ogłaszamy dodatkowy nabór wniosków w IV turze konkursu na projekty doktoranckich szkół letnich, finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu ZIP. W konkursie mogą wziąć udział projekty doktoranckich szkół letnich przygotowane samodzielnie przez jedną jednostkę albo we współpracy z innymi jednostkami  lub podmiotami spoza UW.

Szkoły letnie powinny odbyć się w 2022 r., nie wcześniej jednak niż w maju. Mogą mieć charakter wyjazdowy (w kraju lub za granicą), stacjonarny (tj. odbywać się na terenie Uniwersytetu) lub online (wszystkie zajęcia realizowane w trybie zdalnym). Zajęcia w trybie zdalnym mogą być także włączane do programu szkół wyjazdowych i stacjonarnych. Łączny czas zajęć na szkole letniej nie powinien być mniejszy niż 60h i większy niż 100h dydaktycznych. Mogą być one realizowane w trybie ciągłym (np. przez dziesięć kolejnych dni) lub z przerwami (mogą obejmować np. cztery weekendy). W zależności od celów stawianych przed szkołą letnią i jej zasięgu (krajowy/międzynarodowy) zajęcia mogą odbywać się w języku polskim lub obcym. Program ZIP finansuje koszty udziału doktorantów UW, ewentualny udział doktorantów innych uczelni musi być finansowany z innych źródeł.

Wnioski konkursowe należy składać w formie elektronicznej (jeden plik PDF) na adres: bid@uw.edu.pl oraz jeden egzemplarz w formie papierowej w Biurze Innowacji Dydaktycznych do 07.03.2022 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.03.2022 roku. O ogłoszeniu listy rankingowej jednostki zostaną poinformowane drogą elektroniczną.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączonym poniżej regulaminie.

Na pozostałe pytania dotyczące konkursu oraz organizacji szkół letnich odpowie Koordynator ds. szkół letnich w Programie ZIP – Pani Małgorzata Czaban (malgorzata.czaban@uw.edu.pl).

Zachęcamy do kontaktu.

Regulamin konkursu na projekty doktoranckich szkół letnich: M.2021.242.Zarz.120.pdf

Wniosek konkursowy
Budżet szkoły letniej