Delegacja wietnamskiego uniwersytetu na UW

27 listopada w Biurze Innowacji Dydaktycznych odbyło się spotkanie z delegacją wietnamskiego Uniwersytetu Tra Vinh, w której uczestniczyli: dr Thuy Tieu, dyrektor Centrum Doskonałości Zasobów Naukowych i Innowacji, dr Thong Huy Nguyen, zastępca dyrektora Instytutu Kształcenia Międzynarodowego, oraz Khanh Nguyen, dyrektor ds. międzynarodowych. Biuro Innowacji Dydaktycznych reprezentowali p. Gabriela Sempruch oraz p. Michał Goszczyński, w spotkaniu udział wzięła również przedstawicielka Biura Współpracy z Zagranicą UW, p. Dominika Frąk-Dudzińska. Spotkanie miało na celu omówienie współpracy dotyczącej wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie dydaktyki, w tym także w obszarze kształcenia lekarzy.

Podczas spotkania z władzami Uniwersytetu Warszawskiego poruszono również temat współpracy w obszarze kształcenia doktorantów oraz możliwości wizyt studyjnych, organizacji wspólnych konferencji oraz wymiany kulturowej pomiędzy polskimi i wietnamskimi studentami.

więcej: https://www.uw.edu.pl/spotkanie-z-przedstawicielami-wietnamskiego-uniwersytetu/