Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Szkołę Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego ogólnopolskiej konferencji „Metodologia nauczania/uczenia się we współpracy w teorii i praktyce dydaktycznej”. Wydarzenie odbędzie się 25-26 października w siedzibie Szkoły Edukacji przy ul. Banacha 2c (Warszawa).

W konferencji wezmą udział badacze i dydaktycy z najlepszych polskich ośrodków akademickich, a także wykładowcy, studenci oraz czynni nauczyciele, którzy chcą uczestniczyć w debacie na temat dobrych praktyk edukacyjnych i najnowszych trendów.

Podczas konferencji podjęte zostaną m.in. próby odpowiedzi na następujące pytania:

• jakie problemy badawcze zajmują priorytetowe miejsca w krajowych i zagranicznych badaniach nad współpracą w szkole?
  • jak planować i rozwijać uczenie się we współpracy wśród osób przygotowujących się do zawodu nauczyciela lub będących już w zawodzie?
  • jakie modele edukacyjnej współpracy są już dobrze rozpoznane i mogą być rekomendowane do szerszego rozpowszechnienia?
  • jak zaplanować i jakimi narzędziami zmierzyć rozwój zakładanej umiejętności?

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy: https://szkolaedukacji.pl/konferencja-metodologia-nauczanie-we-wspolpracy/