Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Szkolenie „Tworzenie i doskonalenie programu studiów”

W ramach realizacji projektu „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni” zapraszamy do udziału w seminarium „Tworzenie i doskonalenie programu studiów. Seminarium ma na celu dostarczenie wiedzy o formalno-prawnych uwarunkowaniach tworzenia nowych kierunków studiów I, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, a także studiów podyplomowych, sposobie procedowania wniosków o utworzenie kierunku studiów lub studiów podyplomowych oraz wniosków o zmiany w programach studiów. Podczas szkolenia omówiona zostanie także rola Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia i Komisji Senackiej ds. Studentów, Doktorantów i Jakości Kształcenia w procesie tworzenia i doskonalenia programów studiów, jak również znaczenia poszczególnych elementów programu studiów wobec wymagań systemu POL-on. Wszystkie zagadnienia będą rozpatrywane w kontekście systemu zapewniania jakości kształcenia.

Podczas spotkania przewidziano także czas na dyskusję z uczestnikami na temat merytorycznych aspektów tworzenia programów studiów.

Seminarium dedykowane jest kadrze zarządzającej dydaktyką i nauczycielom akademickim zainteresowanym systemowym podejściem do zapewniania jakości kształcenia na kierunku studiów, a w szczególności skierowane jest do kierowników jednostek dydaktycznych, kierowników studiów, przewodniczących i członków rad dydaktycznych oraz osób zaangażowanych w tworzenie i zmiany programów studiów.

Termin: 26 czerwca 2023 r. w godz. 11.30-14.45, tryb online 

Limit: 25 osób

Prowadzący: mgr inż. Katarzyna Chmielewska, mgr Maksymilian Sas.

Zapisy
Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa oraz formularze rejestracji dostępne są na Platformie Kampus  https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/view.php?id=1541#section-0

Projekt „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWR. 03.04.00-00-P023/21).